• سیستم های آنالوگ ,سیستم های تحت شبکه

  هنگامی که DVR ها برای اولین بار وارد بازار شدند، به خاطر قابلیت ذخیره تصاویر با کیفیت بالا و حجم کم تر جلودار این سیستم ها بودند. شرکته ایی نظیر Bosch Panasonic و Honeywell در راستای ارتقای سطح عملکرد این دستگاه برای ضبط تصاویری با کیفیت های بالاتر میباشد.
 • انواع نرم افزارهای مدیریت تصاویر ویدئویی

  تلاش برای ترکیب سیستم مدیریت تصاویر یک تولید کننده با سایر سیستم های مدیریت تصاویر ، DVR یا NVR های یک تولید کننده دیگر نتایج نا امید کننده ای خواهد داشت.
 • کنترل وضوح فضایی جانمایی

  همان طور که مشخص شد ، شبیه سازی ، دقت بالا، به کارگیری آسان انواع معیارها و استانداردها و راحتی به دست آوردن پارامترهایی که نیاز به محاسبات پیچیده دارند ، تنها با به کارگیری انواع نرم افزارهای طراحی میسر می شود که رایگان بودن و دسترسی on line به این نرم افزارها تأثیر به سزایی در رشد به کارگیری آنها دارد و شاید اجرای پروژه های بزرگ با کیفیت بالا تنها از این طریق امکان پذیر باشد .
 • تخصیص الگوی وضوح عمودی به یک دوربین ,تنظیم الگوی وضوح فضایی

  تنظیم اندازه تصویر اگر دوربین قبلاً تنظیم نشده ، همچون روش محاسبه منطقه تشخیص یا شناسایی ، تعداد پیکسل های دوربین قابل تنظیم است.
 • شبیه سازی وضوح فضایی با توجه به سیستم های نظارت تصویری

  معیارهای پیش نیاز عملیاتی سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته در سال ۲۰۰۹ برای تصاویر آنالوگ و دیجیتال: CCTV Operational Requirements Manual 2009 را که Home Office Scientific as Development Branch ارائه کرده است، به صورت معیاری که قسمتی از ارتفاع فریم به وسیله شخصی با میانگین ارتفاع ( 64 / 1 تا 76 / 1 متر و یا 5 /4 تا 8 / 5 اینچ اشغال می شود، در بر می گیرد .
 • وضوح فضایی یا شبیه سازی وضوح فضایی چیست

  وضوح فضایی یا شبیه سازی وضوح فضایی چیست
 • تعیین تعداد پیکسل های حسگر تصویر دوربین

  تعیین تعداد پیکسل های حسگر تصویر دوربین دوربین مدنظر را با کلیک کردن روی لنز آن یا از طریق پنجره Active camera، انتخاب می کنیم. پس از بازگردن پنجره Sensitivity and resolution ، در قسمت تعداد پیکسل ها، تعداد پیکسل های حسگر تصویر دوربین را وارد می کنیم. پنجره را می بندیم و بررسی می کنیم تغییرات اعمال شده باشد
 • تنظیم اندازه عکس در نرم افزار VideoCAD چگونه است ؟

  از آن جا که در نرم افزار VideoCAD، معیارها در سطوح کیفی بر وضوح تصویر محدودی تعیین شده اند ( بیشترین مقدار میدان دید عمودی ، قسمت های کوچک صفحه که به وسیله پلاک و یا صورت پوشیده می شود ) مرتبط با تعداد پیکسل های دوربین های مداربسته دیجیتال مقایسه ای و مدل سازی با وضوح مختلف می باشد.
 • تنظیم کیفیت تصاویر با نرم افزار VideoCAD

  این نرم افزار چند کاره با پایه CAD ، از مدل سازی دو یا سه بعدی جهت طراحی سیستم مانیتورینگ استفاده می کند و کاربرد آن برای محاسبه سایز لنز و همچنین مشخص کردن ارتفاع و جانمایی دوربین برای دستیابی به پارامترها و اهداف تعیین شده مورد نیاز برای نظارت تصویری است.
 • محاسبه ی پهنای باند در دوربین مداربسته

  ابزاری حرف های برای محاسبه ی پهنای باند مورد نیاز دوربین های مداربسته شبکه و همچنین حجم حافظه ی مورد نیاز برای ذخیره سازی تصاویر است.