• نرم افزار MilestonexProtectsmart client چیست ؟

  نرم افزار Smart Client یک کنسول اپراتوری برای مشاهده تصاویر زنده و ضبط شده است. این نرم افزار با کاربری بسیار آسان به کاربران امکان می دهد چیدمان دوربین های مداربسته را بر اساس خواسته و نیاز خود بر روی صفحه نمایش داشته باشند.
 • نرم افزار XProtect Corporate و قابلیت های بارز آن چیست؟

  نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت دوربین های مداربسته تحت شبکه در مقیاس های بسیار بزرگ است که از تعداد نامحدود دوربین ، کاربر و سایت پشتیبانی می کند و می تواند برای درخواست های متعدد کاربران به صورت کاملاً هوشمند پاسخهایی بی درنگ آماده کند.
 • نرم افزار مدیریت تصاویر Milestone چیست؟

  نرم افزار مدیریت تصاویر Milestone شرکت Milestone دانمارک که یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای مدیریت سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته است، نرم افزارهای متعددی در این راستا ارائه کرده که برای انواع نیازها کاربرد دارند.
 • تشریح قسمت های مختلف نرم افزار MOBOTX

  نرم افزار MxControl Center یا به اختصار MXCC با این که ظاهر به مراتب پیچیده تری دارد اما تمامی امکانات مورد نیاز برای تنظیمات دوربین های مداربسته را در اختیار کاربر قرار می دهد.
 • نرم افزار MXCC چیست و مشخصه های آن کدام است؟

  نرم افزار MxControl Center یا به اختصار MXCC با این که ظاهر به مراتب پیچیده تری دارد اما تمامی امکانات مورد نیاز برای تنظیمات دوربین های مداربسته را در اختیار کاربر قرار می دهد
 • نرم افزار MoBoTIX در نظارت تصویری تحت شبکه

  نرم افزار MoBoTIX در نظارت تصویری تحت شبکه با این که برای مشاهده تک تک دوربین های مداربسته تحت شبکه نیازی به استفاده از نرمافزار نیست، اما برای دیدن تصاویر در کنار یکدیگر و در داخل یک پنجره استفاده از نرم افزار ضروری است. اغلب مارک های قدرتمند موجود در بازار نرم افزارهایی برای این منظور تولید کرده اند.
 • نرم افزار MXEasy در مدیریت ویدئویی هوشمند

  کلید اصلی تولید نرم افزار MXEasy ایجاد یک نرم افزار ساده و کارپسند و قابل فهم و در عین حال کار برای عموم است. به طوری که بتواند نیازهای اصلی یک مدیرت امنیتی را برآورده نماید و در عین حال ایرادات و خطاهای احتمالی در کار با یک سیستم پیچیده را نیز نداشته باشد.
 • اصول کارکرد سیستم مدیریت ویدئویی هوشمند

  صول کارکرد سیستم مدیریت ویدئویی هوشمند سیستم مدیریت ویدئویی هوشمند، سیستمی بر مبنای واقعه و به صورت بصری را ارائه می دهد که در مقابل سیستم های بر مبنای متن مزایای قابل توجهی دارد.
 • سیستم مدیریت ویدئویی هوشمند چیست؟

  مانیتور کردن این حجم وسیع از اطلاعات برای کاربران بدون به کارگیری این نرم افزارها تقریباً غیرممکن است. با خلق الگوریتم های پیشرفته برای ردیابی و تحلیل تصاویر ویدئویی، مزایای قابل توجهی، برای کاربران ایجاد شده است.
 • اصول کارکرد ونقایص تحلیل گرهای تصویری چیست؟

  تحلیل تصاویر ویدئویی شکلی از نگاه ماشینی یا کامپیوتری است که می تواند موضوعات و تصاویر بی حرکت را تحت نظر داشته باشد و حتی این کار را با ویدئویی که تصاویر آن به سرعت از جلو ماشین رد می شوند نیز انجام دهد