• توضیحات تبدیل جریان های الکتریسته و نحوه انجام آن در مبدل دوربین مدار بسته

  الکتریسیته هایی که شرکت برق توزیع می کند به شکل جریان متناوب است در حالیکه برق مورد نیاز تجهیزات داخلی کامپیوترها از نوع مستقیم می باشد.برای توضیح بیشتر به این بخش مراجعه نمایید بنابراین اصلی ترین عملکرد منبع تغذیه یک رایانه باید تبدیل برق AC به باشد تا تجهیزات داخلی کامپیوتر بتواند از آن استفاده کند.
 • تنظیم فوکوس، شاتر و دیافراگم در دوربین مدار بسته

  برای نمایش واضح یک تصویر باید دوربین مداربسته را تنظیم نماییم که این عمل با تنظیم فوکوس، شاتر و دیافراگم و دیگر موارد می تواند یک تصویر واضح را ایجاد نماید، انجام می شود.
 • تقسیم کننده های تصویر در دوربین مدار بسته

  تقسیم کننده ها تجهیزاتی هستند که در سیستم دوربین مدار بسته جهت نمایش چندین تصویر به کار می روند. این تجهیزات بر حسب نوع عملکرد و کارایی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از :
 • تعریفی از دوربین مدار بسته IPCamera

  مدیران از انتقال تصویر بخوبی استفاده می کنند و دستورات خود را از طریق اینترنت به راحتی منتقل می نمایند. از دیگر مزایای این سیستم باید گفت هزینه تعمیر و نگهداری آن نسبت به سیستم آنالوگ بسیار پایین تر می باشد و قیمت این سیستم با مقایسه با سیستم آنالوگ بالاتر و اما اقتصادی تر می باشد.
 • تصحیح اتوماتیک سیگنال در دوربین مدار بسته

  این فن آوری باعث می شود که سیگنال ورودی در صورتیکه به طور ناگهانی افزایش و یا کاهش یابد این مقدار تغییر ناگهانی را از بین برده و به سیگنال اولیه قبل از تغییر تنظیم کند. البته باید توجه داشت که این امر باعث میشود در شرایط نوری پایین، بر روی تصاویر به دست آمده نویز ایجاد می گردد .
 • تشریح قسمت های مختلف پانل پشت دوربین مدار بسته صنعتی

  خروجی تصویر(VIDEO OUT) خروجی تصویر دوربین صنعتی به صورت فیش BNC از دوربین جهت اتصال به نمایشگر موجود است . سوئیچ DC- VIDEO این سوئیچ برای انتخاب نوع IRIS دوربین است منبع تغذیه ( POWER SUPPLY ) این فیش برای ورودی تغذیه دوربین است که دارای قطب مثبت و منفی است و باید آن را رعایت نماییم . AUTO IRIS DC Drive : عمل آیریز کردن را با نوسان ولتاژی که از سمت دوربین یافت می کند انجام می دهد . Video Drive : عمل آریز کردن را با پردازش سیگنال انجام می دهد .
 • منبع تغذیه در دوربین مدار بسته

  وقتی که یک منبع تغذیه روشن می شود مدت زمانی طول می کشد که اجزاء شروع به تولید برق مناسب برای کار کرد کامپیوتر نمایند. اگر قبل از این زمان به کامپیوتر اجازه راه اندازی داده شود چون هنوز ولتاژ به اندازه لازم نرسیده است، ممکن است اتفاقات عجیبی رخ دهد. معمولاً نیم ثانیه یا کمی بیشتر برای پایدار شدن ولتاژ زمان لازم است و این زمان برای یک پروسسور بینهایت است زیرا میتواند نیم میلیون دستور را در یک ثانیه اجرا نماید
 • پایه (Bracket) در دوربین مدار بسته

  یکی دیگر از لوازم جانبی، پایه است. دوربین مدار بسته جهت فعالیت باید روی پایه قرار گیرند. دوربین cctv بر حسب نوع عملکرد درون کاور قرار می گیرد و کاور هم روی یک پایه قرار گرفته و در محل مربوط نصب می شود. اما در بسیاری از موارد به کاور نیازی نیست. در این حالت پایه دوربین روی دوربین نصب می شود. پایه بر دو نوع است
 • برخی از ویژگی دوربین مدار بسته آی پی IP66/67

  مقاوم در برابر باران و گرد و غبار، محافظ دوربین اجازه استفاده از آن را در محیط های خیلی سرد و یا گرم را می دهد. در محیط های بسیار گرم یا سرد از جمله در کویر و یا آب و هوای برفی، برای اطمینان از عملکردثابت دوربین در luousing ساخته شده جعبه محافظ) به بخاری و فن نیاز خواهد بود. بطو کلی این محافظ باید حداقل دارای امتیاز برای فراهم آوردن حفاظت کافی برای اجزای دوربین باشد.
 • دستگاه دی وی آر ( DVR ) چیست؟

  دستگاه دی وی آر ( DVR ) چیست؟
  دستگاه دی وی آر ( DVR ) چیست؟